ART / Lithographs / Litograph in colors 8225526
nr 822 5526
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Astri Bergman Taube (1898-1980), 'Se hur hela Uppland står i lågor, ', 29/210, subject size: 30 x 45,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Astri Bergman Taube (1898-1980), 'Se hur hela Uppland står i lågor, ', 29/210, motivets mått: 30 x 45
800
SEK 700
Monday April 29 2013
at 20:44:55
28/4 16:38:59
29/4 18:43:30
600 kr
Astri Bergman-Taube
Read more about Astri Bergman-Taube